Waeco Marka Araç Buzdolaplarının Avantajları Nedir?

Dünyaca ünlü bir Alman markası olan Waeco, mobil çözümlerde tartışmasız Dünyanın en iyi markasıdır. Waeco marka kompresörlü araç buzdolabı modelleri evlerdeki buzdolaplarıyla aynı görevi gördüğü için diğer marka ve model mobil buzdolaplarından çok daha kullanışlıdır. Uzun yola giderken yanınızda et ve süt gibi ortam sıcaklığının kritik önem taşıdığı yiyecek ve içecekleri bile taşıyabilirsiniz.

 

Kompresörlü ve Termoelektrikli Buzdolapları Arasındaki Temel Fark Nedir?


Kompresörlü buzdolapları çalışma sıcaklığı olarak termoelektriklilere göre oldukça farklıdır. Termoelektrikli buzdolaplarında soğutma çevre ısısının 20°C'ye altına kadar yapılabilirken yaklaşık +65° C'ye kadar ısıtma yapılabilir. Kompresörlü buzdolaplarında ise +10°C ile -18°C değerleri arasında istenen ısı değeri elektronik termostat üzerinden serbest olarak seçilebilir.

 

Waeco Başka Hangi Mobil Konfor Çözümlerini Sunmaktadır?


Evinizde kullandığınız hangi konfor sağlayıcı ürin varsa Waeco bunların mobil versiyonlarını sunmaktadır. Mutfak ekipmanlarından tuvalet ve sanitasyon çözümlerine, elektronik cihazlardan öğütücülere kadar aklınıza gelen günlük hayatta kullandığımız pek çok ürünün mobil ve mini halleri Waeco'nun ürünleri arasındadır. Waeco'nun ürettiği mu mobil konfor ürünleri karavan, tır, kamyon, VIP araç, utomobil gibi kara araçlarında ve tüm deniz araçlarında kullanılabilmektedir.